Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sz004500/www_ruslanna/templates/ruslanna/functions.php on line 205

Ahojte priatelia  Srdečne Vás vítam na stránke, ktorá je venovaná malým spoločníkom – čivavám.

Moje meno je Avalanche, ale všetci ma volajú Sheyla. Narodila som sa v chovateľskej stanici Dorothella, kde sa o mňa krásne starala moja ľudská aj psia maminka. Ako 4 mesačnú si ma adoptovali moji noví rodičia.

Bola som prvým štvornohým členom vo svorke, a tak som ich musela vychovávať - poviem Vám nebolo to jednoduché. Brávala som ich na cvičisko, aby vedeli ako sa ku mne vhodne správať a zároveň som sa aj ja veľa naučila. Pochopila som, že ostatní psí kamaráti ma nechcú zabiť a keď budem dobrá a kamarátska k ľuďom, tak dostanem dobrotku - a že som bola moc dobrá, tak som sa z nich pekne zaguľatila. Začali sme chodiť na výstavy psov, kde som sa musela krásne predvádzať, čo však nebolo ľahké, lebo moja malá panička sa veľmi bála. Časom som sa naučila, ako to na výstavách funguje, moja malá panička chytila sebavedomie a hneď nám to vo výstavnom kruhu lepšie klapalo.

Biologické hodiny mi začali tikať a prišiel čas vybrať mi toho najdokonalejšieho frajera. Panička sedela veľa za počítam a viedla nekonečne dlhé telefonáty s mojou prvou rodinou. V roku 2011 sme založili Ruslannu, aby sa moje deti narodili do usporiadanej chovateľskej stanice. Keď mi konečne našli frajera, tak som za ním vycestovala do Čiech. S výberom som bola veľmi spokojná. Helmiäisen Legend of Sun “Lexus” bol statný fešák z Fínska, ktorý si našiel dočasný domov v Čechách. Narodili sa mi 3 krásne fenky a 2 psíkovia. Jedna z mojich dcér, modrá fenka Amethyst “Tina”, ostala so mnou. A tak sme boli konečne dve :) V druhom vrhu sa mi narodili traja mušketieri a jedna fenka - Blancanieves “Bela” - ktorá na moju veľkú radosť taktiež ostala so mnou. Boli sme tri baby, no chlapská ruka v domácnosti chýbala. Bela sa zamilovala do mládenca menom Angel Legend of Mexico “Angel” a naši ľudskí rodičia sa ho rozhodli adoptovať. Konečné sme boli úplná rodinka :) Čas letí, ja a Tinka sme už veteránky a Bela s Angelom tiež nie sú najmladší. Môj pániček sa zamiloval do Jessaline Dorothella “Jess”a pod jeho iniciatívou sa moja svorka rozrástla o hyperaktívnu divošku Jess, ktorá doniesla do našej svorky veľa energie, radosti a opäť nás vtiahla do výstavných kruhov.

 

Nateraz je to z mojej strany všetko, budem Vás informovať o novinkách z našej chovateľskej stanice. Ďakujem, že ste si prečítali môj príbeh :)

spoluCopyright © 2015 Chovateľská stanica čivav - RUSLANNA. All Rights Reserved.